Jump to content

Welcome to GameNation
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

intrebare skill tree

- - - - -

• Please log in to reply
26 replies to this topic

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

cristian, tin minte ca ai spus, ca skill`urile de la skill tree sunt active si dupa rr(lvl 1-400), nu? intreb ptr ca eu luat in bc(care era, aveam lvl 347), am facut doar 1 lvl.....luam 4-5k exp pe toate char`urile(elf sm dl), am questu3 facut pe toate, la sm si elf am lvl 5 in EXP increase de la skill tree si la DL doar lvl 4, e cam mic exp`ul primit avand in vedere ca am acel skill pus....sigur sunt active?

Cristian

Cristian

One Piece

• Utilizator Premium
  • 576 posts
"skill", n-am zis nimic legat de exp. acela e activ doar la level 400 sa te ajute sa faci level 80 mai repede.

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

adica skill`urile sunt active doar la lvl 400? adica sunt degeaba....

LiNU

LiNU

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 122 posts

dece sub lvl 400 nu poti baga puncte la Master Slik Tree ? daca tot e activ sub lvl 400 ar trebui sa se poata baga si puncte

Edited by LiNU, 06 April 2014 - 12:47 AM.

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

ce te-am intrebat eu aici cristian si ce mi-ai raspus tu?

http://gamenation.ro...r-leveldin-nou/

PS: imi zici ca skill`urile sunt active lvl 1-400, si acuma vii sa imi zici ca doar la 400? 

Edited by BumbleBee, 06 April 2014 - 12:53 AM.

tsubyke

tsubyke

Overly Attached Geek

• Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 867 posts

Sunt active,el zice ca doar acea parte din skill tree cu increase xp e pentru master level , sa faci mai usor level maxim ( 80 )  , nu are legatura cu level 1-400,cel putin asta am inteles eu din ce a zis :D

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

tsu inainte sa vorbesti uitate te rog in reply`ul meu si vezi acolo ce l-am intrebat si ce mi-a raspuns, deci pana la urma?

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

.........

HeavenRose

HeavenRose

iGotSkillz!

• Admin MU
  • 54 posts

Sunt active,el zice ca doar acea parte din skill tree cu increase xp e pentru master level , sa faci mai usor level maxim ( 80 )  , nu are legatura cu level 1-400,cel putin asta am inteles eu din ce a zis :D

Are dreptate. In link-ul postat tot de tine, ai intrebat de skill-uri in general, acum ai spus doar de skillul de increase xp.

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

chiar daca e m-am referit acuma in special la skill`ul respectiv, odata ce mi-a zis ca sunt active lvl 1-400 toate skill`urile, asta inseamna ca si ala, adica ala e activ doar la 400 si restu sunt active lvl 1-400, sau toate la lvl 400? ori sunt toate ori nici un skill.....care si cum e? 

Edited by BumbleBee, 06 April 2014 - 04:16 PM.

• Froz3n likes this

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

deci nimeni nu zice nimic.....

Froz3n

Froz3n

Random Player

• Membru GameNation
  • PipPipPip
  • 45 posts

chiar daca e m-am referit acuma in special la skill`ul respectiv, odata ce mi-a zis ca sunt active lvl 1-400 toate skill`urile, asta inseamna ca si ala, adica ala e activ doar la 400 si restu sunt active lvl 1-400, sau toate la lvl 400? ori sunt toate ori nici un skill.....care si cum e? 

VAROG SA RASPUNDA UN MODERATOR / PLAYER CINEVA STIE CEVA INFORMATIE DESPRE SKILLU DE EXP INCREASE .

thora

thora

The Newcomer

• Membru GameNation
  • PipPip
  • 26 posts

Din experienta iti zic ca in afara de cel de exp sunt active si la 1-400 ....ultima ramura din skill tree cea cu exp este doar pentru a face exp dupa lvl 400 pt grand rr sau ce o mai fi :D (care se face parca la 100 rr asa era pe alte servere)

p.s. -eu si mai cativa au inceput cu cea de a doua coloana si cred ca continuam cu a 3-a coloana...sunt insa unii care au bagat la ultima coloana punctele si asteapta sa le fie scoase.

- nu am tastat prima coloana momentan nici nu ma intereseaza.

Froz3n

Froz3n

Random Player

• Membru GameNation
  • PipPipPip
  • 45 posts

oky ms de info , deci nu are rost sa bag puncte in skill de exp

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

dar stii cum e thora...eu inainte sa incep sa bag pct`le, am intrebat...daca sunt active toate skill`urile si dupa reset(lvl 1-400), mi s-a spus DA...am pus...si apoi sa aflu ca nu e cum e....ptr ca eu special am pus ptr acel skill.....oricum cine stie cand ni se vor reseta punctele de la master lvl.....

thora

thora

The Newcomer

• Membru GameNation
  • PipPip
  • 26 posts

Idea e ca toti sunt la inceput si sunt si chestii care le testam noi ca playeri (nici ei nu le stiu pe toate)...incearca sa dai un pm la IceMan sau alt admin care poate sa ti le reseteze din moment ce nu a fost greseala ta . Eu am zis din experienta si sper sa va ajute :D e bine cand putem sa ne ajutam unul pe celalalt si cand nu sunteti sigur de ceva sau e mai nou mai bine intrebati si gammeri in joc...

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

am dat PM, acuma astept...

Venin

Venin

Random Player

• Membru GameNation
  • PipPipPip
  • 45 posts

am dat PM, acuma astept...

asteapta..eu astept de pe 03.04

BumbleBee

BumbleBee

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

crede-ma ca stiu ca voi astepta....

thora

thora

The Newcomer

• Membru GameNation
  • PipPip
  • 26 posts

Nah acum sa le puneti cum trebuie :D (pt elfi mergi si  2 si 1 cred restul va descurcati), insistati cu PM si poate se rezolva