Jump to content

Welcome to GameNation
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Aplicaţii utile Andoid

- - - - - Android Programe Jocuri Aplicatii

• Please log in to reply
56 replies to this topic

LastKiss

LastKiss

Skillful Master

• Ajutor SA:MP
  • 1,840 posts

User's Awards

eu am opera si daca dai la setari - setari avansate ai user agent - mobile si schimbi in desktop

• zgaiba likes this

zgaiba

zgaiba

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts
Multumesc frumos , iti zic maine daca se rezolva . Eu nu stie cu dastea .:) imi place sa am dar nu stiu la ce sa le folosesc .....

LastKiss

LastKiss

Skillful Master

• Ajutor SA:MP
  • 1,840 posts

User's Awards

Nu ai pentru ce, eu am gasit de nevoie ca ma saturasem sa dau mereu full version pe forum :lol:

zgaiba

zgaiba

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts

Nu merge nene .... zice sa fac upgrade la flash player ala ....

L0L

L0L

Overly Attached Geek

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,046 posts

Nu merge nene .... zice sa fac upgrade la flash player ala ....

si fai upgrade la flash player

zgaiba

zgaiba

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts

pai nu stiu ... :) ce am gasit am instalat degeaba

L0L

L0L

Overly Attached Geek

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,046 posts

ai adobe flash player 10 sau 11?

zgaiba

zgaiba

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts

11

The Wizard

The Wizard

100% Skill

• Administrator
  • 1,158 posts

Flash player nu mai e actualizat pentru android.

Ultima versiune de flash pentru Android 4 este asta - http://download.macr..._player_ics.apk

Dacă o instalezi și nu merge ce vrei tu nu prea ai ce să faci. Treci la jocuri în html5, site-uri fără flash. Nu se mai folosește flash pe mobile.

• zgaiba likes this

zgaiba

zgaiba

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts

dupa cum am ma spus nu am habar de nimic , ce trebuie sa fac?? cum html5 , asa se cheama aplicatia ?? 

explica ca la prosti . 

vrei sa spui ca nu pot sa joc pe tableta thewest / icariam / triburile ... pai ce dreaq am mai dat atatia bani pe tableta ??

Edited by zgaiba, 04 February 2014 - 12:38 AM.

The Wizard

The Wizard

100% Skill

• Administrator
  • 1,158 posts

Șterge ce flash player ai în tabletă și downloadează flash-ul din link-ul de mai sus.

Fiind o aplicație care nu e luată din google play trebuie să te duci la Security și să bifezi Unknown sources - click pentru poză. E screenshot din S2 dar ar trebui să fie asemănător.

După asta te duci unde ai download-at flash-ul și dai click pe el și îl instalezi.

Dacă nu te descurci o să îți fac mâine mai pe seară un tutorial video.

• zgaiba and LoyalStephenspike like this

zgaiba

zgaiba

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts

Șterge ce flash player ai în tabletă și downloadează flash-ul din link-ul de mai sus.
Fiind o aplicație care nu e luată din google play trebuie să te duci la Security și să bifezi Unknown sources - click pentru poză. E screenshot din S2 dar ar trebui să fie asemănător.
După asta te duci unde ai download-at flash-ul și dai click pe el și îl instalezi.

Multumesc frumos , a mers asa doar ca trebuie sa mai bag niste rami in tableta , se incarca greu jocurile.:)

Dănuț

Dănuț

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 569 posts

Multumesc frumos , a mers asa doar ca trebuie sa mai bag niste rami in tableta , se incarca greu jocurile. :)

sa ma anunti si pe mine cand pui rami la tableta pls =)))))))))))))))))

• zgaiba likes this

zgaiba

zgaiba

Fancy Nerd

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts

sunt eu prost :) dar asta a fost o gluma :)

MrDexter

MrDexter

Advanced Gamer

• Membru GameNation
  • PipPipPipPip
  • 413 posts

Stie cineva cum se numeste aplicatia cu care schimbi programele la TV? Am fost intr-un pub si un tip tot schimba programele de vedeam doar Trinitas, dar am uitat sa-l intreb cum se numea aplicatia. :))

@TV Samsung.

• 2dor and moody like this

Motanul Biped

Motanul Biped

Overly Attached Geek

• Membru GameNation
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,171 posts

Stie cineva cum se numeste aplicatia cu care schimbi programele la TV? Am fost intr-un pub si un tip tot schimba programele de vedeam doar Trinitas, dar am uitat sa-l intreb cum se numea aplicatia. :))

@TV Samsung.

Îți trebuie telefon cu infraroșu. Aplicația o iei în funcție de telefon. Caută nume telefon + IR remote.apk. Pe HTC One am Smart IR Remote, și merge pe orice, de la televizoare și proiectoare până la sisteme home theatre și AC-uri.

La Samsung poți să controlezi TV-ul și fără infraroșu prin wireless dar întâi trebuie să configurezi telefonul și să îl împerechezi cu televizorul deci tot prin infraroșu probabil a controlat televizorul.

P.S. De ce scrie în primul post "Aici vor fi postate aplicațiile compatibile cu iOS." din moment ce topicul este la secțiunea Android ?

Edited by Motanul Biped, 07 March 2014 - 07:52 AM.

• MrDexter likes this

ivlonely

ivlonely

The Newcomer

• Membru GameNation
  • PipPip
  • 26 posts

un  program interesant ar  fi  Blackmart Alfa este un market unde  gasiti  programe/jocuri  platite

Also tagged with one or more of these keywords: Android, Programe, Jocuri, Aplicatii